LOGO FLOW EĞİTİMİ

3 Gün 18 Saat 15 Kişi

İş süreçlerini iyileştirmek, yeniden yapılandırmak ve kurum genelinde yönetişimi belirli standartlar doğrultusunda gerçekleştirmek isteyen şirketler için kolay kullanımlı bir iş akışı yönetimi olan Logo Flow’un gelişmiş arayüzü sayesinde iş akış tasarımını kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Akışta yer alacak formları, kullanıcı/yetki tanımlamalarını ve sürece ait tüm düzenlemeleri tek bir ekrandan kolayca yapabilir, mobil uyumlu arayüzleri sayesinde zaman ve mekândan bağımsız olarak kullanabilirsiniz.

Logo Flow’un atanmış işleri görüntüleyebilme, mevcut işler içerisinde arama yapabilme ve e-mail ile bildirim özellikleri sayesinde süreç verimliliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca Logo Flow’un ayrıntılı yönetim ekranı ile size şirketinizdeki iş akışlarının durumunu anlık olarak izleyebilir ve yönetebilirsiniz.
Siz de Logo Çözümleri ile entegre olarak çalışan Logo Flow sayesinde hedeflenen verimliliği yakalarayak iş süreçlerinizin performansını artırabilirsiniz.

Eğitim Tanımı :

Logo Flow eğitiminde temel bilgilerin ve menülerde yer alan modüllerin kullanımına yönelik işlemler uygulamalı olarak anlatılacaktır.

Eğitim İçeriği :
1. gün
Ayarlar Servisi
Kullanıcı İşlemleri
Portal
(Dashboard,  Akışlar, Formlar, Raporlar, Yönetici İşlemleri)

Tasarım Aracı
( Dosya, Akış İşlemleri, Genel Tanımlar, Genel İşlemler)

SQL İşlemleri ( Sql Bağlantıları, Veri Kaynakları)

2.gün
Akış Tasarımı ve Aktiviteleri

Form Tasarımı ve Değişkenleri

Logo Flow Rest Api

3.gün
Örnek Akış Tasarımı

Sınav

 

Eğitim detayları, eğitim duyurusu ile birlikte tarafınıza iletilecektir.